Nem bírta a hajrát az ASE Lettországban

Az Atomerőmű SE 69–56-os vereséget szenvedett a lett Ventspils otthonában kedden a férfi kosárlabda EuroChallenge-sorozat D csoportjának második fordulójában. Az eredmény kissé csalóka, ugyanis nem volt ennyire sima a mérkőzés: a paksiak négy perccel a vége előtt még csak négypontos hátrányban voltak, ám a véghajrát a hazaiak bírták jobban. Az első tizenhat percben végig a Jahmar Young vezette Ventspils volt előnyben, de az ASE hamar összekapta magát és fokozatosan jött fel, Donald Wilson előbb egyenlített, majd Donald Cole büntetőivel már 23–27 volt az állás a piros-kékek javára. Sajnos a Ventspils egyből fordított és bár a nagyszünet után az Atomerőmű még egyszer visszavette a vezetést, a végére nem bírta a hajrát a paksi csapat és tizenhárom ponttal elhúzott az ellenfél. Az egy győzelemmel és egy vereséggel álló Atomerőmű egy hét múlva az ukrán Himiket fogadja.