Paksi siker született Szegeden

Hatalmas győzni akarással lépett pályára az SZTE-Szedeák az Atomerőmű ellen, hiszen Fodor Péter csapata a tavalyi szezonban hazai pályán legyőzte a paksiakat. Jól is kezdtek a szegediek, de miután az ASE trénere pályára küldte Morgen Ferdinándot, a fiatal center elkezdte szórni a kosarakat, így az első negyed végére 17-17-es döntetlenre álltak a csapatok, írja a bb1.hu. A nagyszünetig nem igazán tudott felülkerekedni ellenfelén a piros-kék gárda, ugyanis továbbra is döntetlen, 41-41 állt az eredményjelzőn. A folytatásban azonban a Paks átvette az irányítást és a harmadik negyed végére már magabiztos előnyt szerzett. Bár a záró negyedben mindent megpróbált a Szeged, a végjátékban jobban összpontosító Atomerőmű ezúttal megérdemelten zárta 84:94-re a mérkőzést.