Sportos hírek

A kiesés ellen küzdő Pápa értékes győzelmet aratott a vendég MVM Paks ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 18. fordulójának szombati játéknapján. Nagy iram, sok helyzet jellemezte az első félidőt, amelyben a pápaiak egy szép támadás után megszerezték a vezetést. A második játékrészt végigtámadta a Paks, ám egyenlítenie nem sikerült.

Az ASE viszont hibátlanul menetel, a Nyíregyháza csak az első félidőben tudott méltó ellenfele lenni a paksi gárdának. Az első negyedben rögtön magához ragadta a vezetést a piros-kék gárda és az izgalmas, lendületes játék során a folytatásban sem adta el az NYKK-nak az irányítást, így különösebben nem kellett izgulniuk a tolnaiaknak. A végeredmény 83:104 lett az ASE javára a szombati idegenbeli mérkőzésen.