Sportos hírek

Az MVM-Paks hiába lőtt az első félidőben három gólt ellenfelének a labdarúgó Ligakupában, 3:3 lett a végeredmény. Annak ellenére, hogy a Videoton nemrégiben még 4:1-re legyőzte a zöld-fehéreket, a Fehérvári útiak 45 perc után 3:0-ás vezetést szereztek Heffler, Délczeg és Kiss révén. A második felvonásban aztán már harapósabb volt a Vidi, begyújtotta a rakétákat és egyenlíteni tudott a meccs végére.

További hír a klub háza tájáról, hogy a Videoton és a holland ADO Den Haag korábbi magyar válogatott védője, Horváth Gábor az MVM-Paks csapatában folytatja pályafutását.

Miles játékára nem tartanak igényt az ASE-nál, új irányító után néznek, írja a bb1.hu. Így a körmendi tornán egy légióssal áll fel a kosárcsapat.

További hír, hogy lejátszották első hazai felkészülési mérkőzősüket a piros-kékek a Kaposvár ellen. A Tóth Ádám és Baki Gergely nélkül felálló hazai csapat magabiztos 21 pontos sikert aratott 93:72-re.