Győzelmével dobogós helyen az MVM-Paks

A Paks a hajrában három gólt szerezve legyőzte a vendég Diósgyőrt a labdarúgó OTP Bank Liga hetedik fordulójából elhalasztott, most pótolt mérkőzésén. Az MTI beszámolója szerint a most is erősen felázott pályán az első félidőben a paksiak előtt adódtak a nagyobb helyzetek, de ezek rendre kimaradtak, így hiába játszottak jobban, a szünetig nem esett gól. A második játékrész előtt kettőt is cserélt Szivics Tomiszlav, és csapata néhány perc elteltével – gyakorlatilag az első kapura tartó lövéséből – meg is szerezte a vezetést: Bacsa a 16-oson belül több védőt is kicselezve helyezett a kapuba. Ezután is a Paks játszott fölényben, és hiába védett remekül a diósgyőri kapus, Antal Botond, végül sikerült fordítania – írta meg a Magyar Távirati Iroda. MVM-Paks-DVTK: 3-1.