Megszerezte a Magyar Kupa bronzot az ASE

Az Alba Fehérvár elleni győzelemmel a harmadik helyen végzett a Zsíros Tibor férfi kosárlabda Magyar Kupa küzdelmeiben az Atomerőmű SE csapata. Három negyed után még egyenlő volt az állás, de az utolsó tíz percben állva hagyta ellenfelét a paksi csapat, és végül magabiztos győzelmet aratott.

Atomerőmű SE – Alba Fehérvár 67:53 (17-18, 14-12, 16-17, 20-6). A pontszerzők: Ruják 2, Hinds 9/3, Oguyemi 6, Guinn 21/15, Eilingsfeld 17/3. Cserék: Gulyás 3/3, Medve 6/6, Pajor -, Garamvölgyi 3/3

Ahogy azt korábban megírtuk, a negyeddöntőben, nagy küzdelemben 61:58-ra legyőzte az ASE a ZTE csapatát. Másnap a döntőbe jutásért a szombathelyi Falcoval játszott az ASE, ám 81:64-re kikapott a csapat, így a bronzéremért küzdhettek.