Háromgólos győzelmet aratott a Paksi FC

Győzött a Paksi FC az MTK Budapest ellen a 2018/2019-es labdarúgó-bajnokság 8. fordulójában, hazai pályán. Paksi FC – MTK Budapest 3:0 (1:0). A gólszerzők: Hahn János 31. perc, Kecskés Tamás 73. perc, Simon András 94. perc.

Ahogy az a paksi FC honlapján olvasható, a mérkőzést követő sajtótájékoztatón Csertői Aurél a következőket nyilatkozta: Nem volt ez sima győzelem, mivel voltak fordulópontok, változatos és jó meccs volt. Rúgtunk szép gólokat, maradt ki 11-es is, de a játék összképe alapján megérdemelten nyertünk. Korábban is berúghattuk volna a második gólt, de amikor megszereztük, azzal nagyon közel kerültünk a győzelemhez, amit megérdemeltünk. Hahn Jánosnak izomsérülése van, reméljük, nem olyan súlyos.