Jöhet a negyeddöntő

Győzött a Paksi FC a Pécsi MFC ellen a Magyar Kupa nyolcaddöntő visszavágójában hazai pályán. A mérkőzés egyetlen gólját Hahn János szerezte büntetőből az 57. percben. Paksi FC – Pécsi MFC 1:0. A meccs után Osztermájer Gábor, a Paksi FC vezetőedzője azt mondta: Inkább egy kalap alá vonnám a két találkozót. Kettős győzelemmel jutottunk tovább a kupasorozat nyolcaddöntőjéből, amihez gratulálok a csapatomnak. Ugyanakkor el kell ismernünk a Pécs játékát is, mindkétszer megnehezítette a helyzetünket, és teljesen eltüntette a kétosztálynyi különbséget. Ellenfelünk elég magasan védekezik, erre fel is hívtam a játékosaim figyelmét. Ma sajnos túl sokat játszottuk hátra a labdákat, és nem indítottunk eleget pontosan, emiatt aztán ránk jött a PMFC. Könyves és Hahn gyorsaságát jobban ki kellett volna használunk, de a lényeg az, hogy kettős győzelemmel jutottunk a negyeddöntőbe. Igazi kupapárharcokat vívtunk a sorozat ezen szakaszában. (Forrás: paksifc.hu)

A mérkőzés összefoglalójáért ide kattintsanak.

Friss hír, hogy kisorsolták a negyeddöntő párosításait. A Paksi FC következő ellenfele a Budapest Honvéd lesz. Az oda-visszavágó játéknapjai március 4. és március 11., az első találkozó Pakson lesz.