Ezúttal Pécsett nyert az ASE kosárlabdacsapata

A válogatott szünetet kihasználva újabb edzőmérkőzést játszott az Atomerőmű SE, ma este (11.24.) Pécsett léptek pályára a PVSK-Veolia csapata ellen. Ezúttal is hiányzott a paksi csapatból a bokasérülésből lábadozó Valerio Bodon Vincent, a válogatotthoz bevonuló Eilingsfeld János, a kisebb sérüléssel bajlódó Winston Shepard, valamint Kis Raul és Gulyás Milán.

Az első félidőben az ASE irányította a játékot, és a második negyedben sikerült nagyobb előnyt szerezni. A nagyszünet után a paksi csapatban több lehetőség jutott a fiataloknak, és többet rotált Braniszlav Dzunics. Ennek köszönhetően felzárkóztak a vendéglátók, de így is megőrizte előnyét az Atomerőmű SE a negyvenedik perc végéig. Ezúttal a piros-kékek pontjaiknak közel felét hárompontos találatokból szerezték.

PVSK-Veolia – Atomerőmű SE 90-91 (21-22, 14-22, 27-22, 28-25). ASE: Jackson 15/9, Lóránt 11/3, Baker 23/18, Kovács Ákos 15/9, Kalmár 2, Pupp -, Capers 19/6, Verasztó 4/3, Velkey 2.

A kép illusztráció. Fotó: Molnár Gyula/Paksi Hírnök
A kép illusztráció. Fotó: Molnár Gyula/Paksi Hírnök archív