Élményekben gazdagon ért véget a vetélkedő

Élménynappal ért véget a Teller Ede vetélkedő harmadik fordulója május 15-én. Az Atomenergetikai Múzeum idén a Gesztenyés úti új épületébe várta a legeredményesebb középiskolás diákokat. A versenyen tíz, három fős csapat mérte össze tudását és kreativitását. Első két helyen az Energetikai Technikum és Kollégium diákjai végeztek.

Tovább

Május 16-án hivatalosan is munkába állt a Paksi Gyógyászati Központ új főigazgatója

Május 16-án hivatalosan is munkába állt a Paksi Gyógyászati Központ új főigazgatója. Tóth-Szivós Etelka az első napján állománygyűlést is tartott. Mint mondta első sorban cél az ismerkedés. Úgy látja remek orvosok, kiváló szakemberek dolgoznak az intézményben. Az elkövetkező egy hónapban teljes átfogó képet kíván kapni az új főigazgató. Mint mondta, sor kerül például egy rendkívüli leltárra.

Tovább

Híradó – 2025.05.16.

Új főigazgató – Május 16-án hivatalosan is munkába állt Tóth-Szivós Etelka a Paksi Gyógyászati Központban. Paksi Világjárók – Ausztria volt a téma legutóbb. Élménynap – Véget ért a Teller Ede vetélkedő harmadik fordulója.

Tovább

Győzött a MOL Magyar Kupa döntőben a Paksi FC a Ferencváros ellen

Győzött a MOL Magyar Kupa döntőben a Paksi FC a Ferencváros ellen. A szerda esti fináléban jó ideig vezetett a magyar csapat ám a fradi a rendes játékidő végén kiegyenlített, így kétszer 15 perces hosszabbítás következett. Végül a büntetőpárbaj döntötte el a mérkőzés végkimenetelét. A paksi csapat sorozatban másodszor ünnepelhetett kupagyőzelmet.

Tovább

Újra benépesül a Duna-korzó

Vendéglátó ipari szolgáltatók jelentkezést várja a Csengey Dénes Kulturális Központ „A Duna-part téged is vár! elnevezésű program részeként. A kezdeményezéssel a szervezők lehetőséget biztosítsanak arra, hogy a vállalkozók június 2. és szeptember 30. között a paksi Duna-korzó hangulatos környezetében kínálják termékeiket.

Tovább