Tizenöt csapat vett részt a döntőben

Idén is népszerű volt az ÖKO Munkacsoport Alapítvány által szervezett Zöld Környezetben című vetélkedő. A döntőre április 15-én került sor. A házigazda ezúttal Tengelic volt. A megmérettetésre a Társadalmi Ellenőrző Információs és Településfejlesztési Társulás tagtelepüléseiről érkeztek alsó és felső tagozatos gyerekek és pedagógusok.

Tovább

Híradó – 2025.04.17.

Döntések – 18 témában határoz jövő héten Paks képviselő-testülete. Helyzetértékelés – Szakmai programot tartott a Paks Kistérségi Szociális Központ. Zöld környezetben – 15 csapat vett részt az idei vetélkedő döntőjén.

Tovább

Kedden 16 órakor lezárult a határidő

Április 15-én kedden 16 órakor lezárult a határidő! Keresi a városvezetés a Paksi Gyógyászati Központ új főigazgatóját. A fejleményekről Heringes Anita polgármester azt mondta, az intézményvezetői pozícióra, 10 pályázat érkezett. A kiértékelés és a jelentkezők meghallgatása szerdán délelőtt vette kezdetét a Városházán. A munkában a képviselő-testület tagjai vettek részt. Hogy ki lesz az intézmény új vezetője, arról a városvezetés április 24-i ülésén dönt.

Tovább

Híradó – 2025.04.16.

Pályázat – Lezárult a határidő, a városvezetés az új intézményvezetőt keresi. Elismerés – A Pongrácz Sándor kitüntetésre vár javaslatokat Paks Város Önkormányzata. Alkotások – Húsvéti pamacsolót tartott a Paksi Városi Múzeum.

Tovább