Origo: Süli Jánost tárca nélküli miniszterré nevezik ki
A következő napokban tárca nélküli minisztert nevez ki a paksi atomerőmű-beruházás felügyeletére és irányítására a miniszterelnök, írta meg az MTI.
TovábbA következő napokban tárca nélküli minisztert nevez ki a paksi atomerőmű-beruházás felügyeletére és irányítására a miniszterelnök, írta meg az MTI.
TovábbA magyar kormánynak stratégiai célja, hogy hosszú távon biztosítsa az energiabiztonságot és a megfizethető energiaárakat, szögezte le paksi látogatása során
TovábbÚj kihívásokat keres és távozik a Paksi Hírnök főszerkesztői székéből Kövi Gergő. A megüresedett posztra várhatóan pályázatot ír ki az
TovábbTérítési díj emelésről, a bérlakás gazdálkodás, valamint a tűzifaigénylés szigorításáról és az életveszély elhárításra igényelhető kölcsön jogcímeinek bővítéséről is határozott az elmúlt hetekben az önkormányzat – egyebek mellett ezekről a változásokról tájékozódhatnak nézőink áprilisi első közéleti magazinunkban, melynek vendégei Szabó Péter, Paks alpolgármestere és Badics Istvánné, a városháza szociális osztályának vezetője.
TovábbRégi problémát orvosol az önkormányzat azzal, hogy lefedeti a paksi piacteret. Az építési engedély már megvan, rövidesen a kiviteli tervek
TovábbAzok elismerésére, akik munkájukkal jelentősen hozzájárultak Paks egészségügyi ellátásának fejlesztéséhez, és ezen a területen kimagasló teljesítményt nyújtottak, Pongrácz Sándor-díjat alapított
TovábbPályázatot írt ki védett épületek felújításának támogatására a városépítő bizottság. A pályázatokat május 31-ig lehet benyújtani, az elbírálás határideje június
TovábbÜdvözli a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium és az MVM Csoport szakszervezetei közt megszületett megállapodást a paksi Fidesz. Ahogy közleményükben írják, a
TovábbA Fortuna Rádiót működtető Rádió 96.3 Kft. médiaszolgáltatási jogosultsága 2017. június 23-án lejár. A gyakorlat az, hogy 12 évente újra kell
TovábbHúsz településen rövidesen már kilenc szakmai egységet működtet a Paks Kistérségi Szociális Központ. A gyermekvédelem mellett az idősellátás, a fogyatékkal élők gondozása, illetve az utcán élők segítése is a központ nyolcvan munkatársának feladata. Munkájukról beszélgetünk Közélet közelről magazinunk márciusi adásában. A műsor vendégei Borbás László, a központ igazgatója és a házi segítségnyújtás szakmai vezetője, Péri Mária lesznek.
Tovább