Gastroblues magazin – 2022.07.08. – XXX. Gastroblues Fesztivál
Harmincadik alkalommal szervezték meg a Nemzetközi Gatroblues Fesztivált. A következő percekben erről az eseményről láthatnak összefoglalót.
TovábbHarmincadik alkalommal szervezték meg a Nemzetközi Gatroblues Fesztivált. A következő percekben erről az eseményről láthatnak összefoglalót.
TovábbJubilál a Gastroblues Fesztivál! Kereken 30. alkalommal várja Paks a rock, a jazz, a blues és a gasztronómia kedvelőit. A Gastroblues Fesztivál 2022. június 27-én klubkoncertekkel indul. Július 1-én és 2-án pedig az ESZI Sportcsarnokban lépnek fel a nagyágyúk. A szervezők sajtótájékoztatón ismertették a rendezvény részleteit. A fesztivál fővédnöke Süli János a KKM paksi beruházásért felelős államtitkára.
TovábbKomplett rendezvénysorozattal készül a Gastroblues szervező bizottsága a harmincadik jubileumi fesztiválra. A részletekről a szervezők és támogatók sajtótájékoztatón számoltak be Budapesten. A fesztiválhoz jótékonyság is kapcsolódik 2022-ben is.
TovábbSajtótájékoztatón értékelték a 29. Nemzetközi Gastroblues Fesztivál szervezői a nyáron tartott rendezvényt. Július első hétvégéjén fergeteges hangulat fogadta a fesztiválozókat. 50 koncert, kiváló ételek, borkóstoló és jótékony akció várta az érdeklődőket. A szervezők decemberben két lemezbemutató koncertet is rendeznek.
TovábbBaráti ölelkezések, véget nem érő beszélgetések, finom borok, igényes zene. Mindez nem elég arra, hogy visszaadjuk a 29. Nemzetközi Gastroblues Fesztivál hangulatát. Pár mondatban ugyanis lehetetlen összefoglalni, mennyire vágytak a résztvevők, hogy részt vehessenek egy igazi fesztiválon, amely végre nem online zajlik. Erről láthatnak összefoglalót a következő percekben.
Tovább5 színpad 50 koncert. Június 28. és július 4. között várja idén az érdeklődőket a 29. Nemzetközi Gastroblues Fesztivál. A szervezők a részletes programról sajtótájékoztatón beszéltek Budapesten. A színpadi koncerteken kívül idén is lesz borbarát találkozó, főzőverseny, kerékpár- és gyalogtúra is. A rendezvény fővédnöke Süli János tárca nélküli miniszter. A következő percekben erről láthatnak összefoglalót.
Tovább28. alkalommal szervezik meg Pakson a Gastroblues Fesztivált. Idén is neves zenészek lépnek fel és a program keretében megvalósul a Testvérvárosok Zenés Találkozója is. Arról, hogy a közönség hogyan követheti figyelemmel a fesztivált és milyen fellépők látogatnak el városunkba, a Gastroblues Magazinban beszélgettünk a szervezővel, Gárdai Ádámmal.
TovábbA nyári 27. Nemzetközi Gastroblues Fesztivál után első alkalommal jelentkezünk Gastroblues Magazinunkkal, amelynek fő témája a már hagyományos Lemezbemutató koncertsorozat, amelyet december 7-én tartanak a Csengey Dénes Kulturális Központban. A kiadványról és az esemény részleteiről Gárdai Ádámmal beszélgettünk.
TovábbA 2019-es év zenei rendezvényei várhatóan világszerte – Alaszkától Új-Zélandig – a Woodstocki fesztivál 50. évfordulója előtt tisztelegnek. Hogy a Gastroblues Fesztivál idén hogyan emlékszik meg a jubileumról, azt a szervezőtől, Gárdai Ádámtól megtudhatjuk.
TovábbA XXVI. Gastroblues Fesztivál lemezbemutatójának előzetese.
Tovább