Győzött az ASE Sopronban
82:76-ra diadalmaskodott az Atomerőmű SE férfi NB I.-es kosárlabdacsapata Sopronban, a bajnokság legutóbbi fordulójában. A piros-kékek az idei kiírásban már 5 mérkőzést játszottak, a mérleg 4 győzelem és 1 vereség.
Tovább82:76-ra diadalmaskodott az Atomerőmű SE férfi NB I.-es kosárlabdacsapata Sopronban, a bajnokság legutóbbi fordulójában. A piros-kékek az idei kiírásban már 5 mérkőzést játszottak, a mérleg 4 győzelem és 1 vereség.
TovábbA hétvégi sportesemények összefoglalója mellett az NB 3-as labdarúgócsapat eddigi teljesítményéről is szó lesz sport magazinunkban. Faller Gábor vendége ezúttal Kindl István vezetőedző.
Tovább90:84-re győzött az Atomerőmű SE férfi NB I-es kosárlabda csapata az Oroszlány ellen a Gesztenyés úti sportcsarnokban. A piros kékek a koronavírus miatt szűkebb kerettel, nagyot küzdöttek és megérdemelten nyertek.
TovábbAz ASE kosárlabdacsapatát sújtó nehézségek ellenére szombaton lesz NB I.-es mérkőzés a Gesztenyés úton. A piros-kékek az Oroszlányt fogadják. A meccs 19 órakor kezdődik.
TovábbSportmagazinunkban ezúttal a hétvégi események összefoglalója mellett a tájfutásé a főszerep. A Paksi SE sportolói az elmúlt időszakban is kiváló eredményeket értek el, aki minderről beszámol, Kiss Gábor vezetőedző.
Tovább66:63-ra győzött az Atomerőmű SE férfi NB I-es kosárlabda csapata hazai pályán a Szolnoki Olajbányász ellen a bajnokság legutóbbi fordulójában. A paksi piros kékek három játéknap után 2-1-es mérleggel állnak.
Tovább87:77-re győzött az Atomerőmű SE férfi NB I-es kosárlabda csapata hazai pályán a Kecskemét ellen a 20/21-es bajnokság 2. fordulójában. A piros kékek a szezonban az első sikerüket aratták.
TovábbSportmagazinunkban a hétvégi sportesemények mellett Bedecs Ferenc, az ASE kajak-kenu szakosztályának vezetőedzője az elmúlt időszak versenyeredményeiről tájékoztatott. Emellett szó lesz a szeptember utolsó hétvégéjén Pakson rendezett 39. Diák és Serdülő Atom Kupáról. Az Atomerőmű sportcsarnokában rendezett eseményen 17 klub képviseltette magát. A paksi dzsúdósok 5 arany-, 3 ezüst- és 11 bronzérmet szereztek.
Tovább97:83-ra kikapott az Atomerőmű SE férfi NB I.-es kosárlabdacsapata a 2020/21-es bajnoki szezon első mérkőzésén Debrecenben. A találkozón a hazaiak az első negyedben alapozták meg győzelmüket.
TovábbAz Atomerőmű SE férfi kosárlabdacsapata nyerte a hazai rendezésű Morgen Ferdinánd-emléktornát. A megmérettetésen a Szolnoki Olajbányász második, míg a Kaposvár harmadik helyen zárt. A 8. Morgen Ferdinánd-emléktornáról szól a legfrissebb Lelátó.
Tovább