Győzött a Jászberény Pakson
69-77-es vereséget szenvedett az Atomerőmű SE a Jászberény KSE-től Pakson, a kosárlabda-bajnokság 4. fordulójában, ezzel a paksi csapat elvesztette hazai
Tovább69-77-es vereséget szenvedett az Atomerőmű SE a Jászberény KSE-től Pakson, a kosárlabda-bajnokság 4. fordulójában, ezzel a paksi csapat elvesztette hazai
TovábbVereséget szenvedett az Atomerőmű SE kosárlabdacsapata Szombathelyen a bajnokság 3. fordulójában, a Falco végig vezetve nyerte a mérkőzést. Falco–ASE: 113-81.
TovábbGyőzött az Atomerőmű SE kosárlabdacsapata a MAFC ellen a bajnokság második fordulójában, a Gesztenyés úton. ASE–MAFC: 94-86. – Megvan az
TovábbAz Alba Fehérvár nyerte a Morgen Ferdinánd-emlékbajnokságot, miután a döntőben legyőzte az Atomerőmű SE kosárlabdacsapatát. ASE–Alba: 68-86.
TovábbSzavazással döntöttek az Atomerőmű SE kosárlabdázói arról, ki vezesse a pályára a csapatot az új szezonban, a legtöbb voks Medve
TovábbMegkezdte a felkészülést a 2016/17-es bajnokságra az Atomerőmű SE NB I-es férfi kosárlabdacsapata. Augusztus 15-én ennek apropóján sajtótájékoztató keretében Jan
TovábbAz új vezetőedző kiléte még nem ismert, de az már biztos, hogy Schmidt Béla másodedzőként folytatja az Atomerőmű SE kosárlabdacsapatánál,
TovábbVereséget szenvedett az Atomerőmű SE kosárlabdacsapata a Körmendtől a bronzcsata mindent eldöntő harmadik, paksi mérkőzésén, így a paksi csapat a
Tovább93:81-re győzött az Atomerőmű SE kosárlabdacsapata az Egis Körmend ellen a bajnokság bronzéreméért vívott, két győzelemig tartó küzdelmének első fordulójában,
TovábbSzoros mérkőzésen szenvedett vereséget az Atomerőmű SE kosárlabdacsapata az Alba Fehérvár ellen a Gesztenyés úton, a bajnoki elődöntő 4. mérkőzésén,
Tovább