Súlyos vereség Zalaegerszegen
Nagy pontkülönbséggel, 90-65-re kapott ki az Atomerőmű SE kosárlabdacsapata a középszakasz második mérkőzésén Zalaegerszegen. – Megint kiütöttek minket, egy félidőn
TovábbNagy pontkülönbséggel, 90-65-re kapott ki az Atomerőmű SE kosárlabdacsapata a középszakasz második mérkőzésén Zalaegerszegen. – Megint kiütöttek minket, egy félidőn
TovábbVereséggel kezdte a középszakasz küzdelmeit az Atomerőmű SE kosárlabdacsapata, a Körmend győzedelmeskedett a Gesztenyés úton. Atomerőmű SE–EGIS Körmend: 73-81.
TovábbGyőzelemmel zárta az alapszakaszt az Atomerőmű SE kosárlabdacsapata a MAFC ellen a fővárosban. MAFC–ASE: 70-77. Az eredménynek köszönhetően a paksi
TovábbGyőzött a Gesztenyés úton az Atomerőmű SE kosárlabdacsapata a ZTE ellen a bajnokság 25. fordulójában. – Egy végig szoros, roppant
TovábbEsélye sem volt az Atomerőmű SE kosárlabdacsapatának Nyíregyházán, 92-69-re végződött a bajnokság 24. fordulójának mérkőzése. – Sitku Ernőék az első
TovábbHosszabbításban szenvedett vereséget az Atomerőmű SE kosárlabdacsapata az Alba Fehérvár ellen a bajnokság 23. fordulójában. Alba–ASE: 108-103.
TovábbSikerült a sírból visszahozni a Sopron elleni meccset az Atomerőmű SE kosárlabdacsapatának a Gesztenyés úton, pedig a 15:31-es első negyed
TovábbGyőzött az Atomerőmű SE kosárlabdacsapata Jászberényben a bajnokság 21. fordulójában. Nagyszünetben még döntetlenre állt a meccs, ám a harmadik negyedet
Tovább77-72-re nyert az Atomerőmű SE kosárlabdacsapata a Kecskemét ellen az alapszakasz 19. fordulójában a Gesztenyés úton. Ahogy arra számítani lehetett,
TovábbIzgalmas meccsen, hosszabbításban szenvedett vereséget az Atomerőmű SE kosárlabdacsapata a Körmend ellen a Zsíros Tibor Magyar Kupa nyolcas döntőjében. Atomerőmű–Körmend: 88-93.
Tovább