Sportos hírek

Befejezi aktív sportpályafutását a nyolcszoros bajnok és ötszörös Magyar Kupa-győztes Mészáros Zalán, közölte az ASE klub hivatalos honlapja. A 37 éves irányító a KSI, a Budapest Honvéd, a Tunsgram-Honvéd, a Danone-Honvéd és a Matáv-Pécs után, több mint tíz évvel ezelőtt igazolt Paksra. „Mint azt már a szezon elején előrevetítettem, ezennel hivatalosan is bejelentem, hogy játékos pályafutásomat 2011. június elsejével befejezem” – olvasható Mészáros nyilatkozata az ase.hu honlapon. A játékos pályafutása alatt három diplomát is szerzett, többek között kosárlabda szakedzőit, így a jövőben továbbra is a sport világában szeretne tevékenykedni.

Az ASE dzsúdósai kiemelkedően szerepeltek az elmúlt hétvégén az ausztriai Strasswalchenben. Pupp Réka és Hosszú András az első helyen végzett, Szigetvári Szilárd a dobogó második, Hosnyánszki Norbert pedig a harmadik fokára állhatott fel.