Gólzáporos mérkőzés, de nincs meg a negyedik hely

A Paks magabiztosan nyert a vendég Ferencváros ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 30. fordulójának szombati napján. Remek meccset játszott a két csapat, a gólzáporos találkozón egyértelműen az Európa Liga-indulásért küzdő paksiak futballoztak jobban, rengeteg helyzetet alakítottak ki, a Fradi-védelem csak asszisztált a hazaiak első félidei játékához.

Hat gólt hozott a mérkőzés, a negyedik helyre hajtó hazaiak a 10. percben szereztek vezetést, amikor Böde Dániel a 16-os bal sarkától a jobb sarokba lőtt. A 19. percben az ellenfél egyenlített, majd rövidesen meg is szerezte a vezetést, de arra is érkezett válasz Kiss Tamástól. aki kihasználta a lehetőséget és a bal sarokba lőtt (2-2). Újabb két góllal a Paks bebetonozta 4:2-es győzelmét, de a negyedik helyről így is lecsúszott. A Honvéd és a Kecskemét sikerei miatt a Ferencváros legyőzése sem volt elég az Európa Liga-induláshoz. A Szép paksi gólokat a videóra kattintva is megnézheti.