Megszorítani sem tudták riválisukat

106:77-re kikapott az Atomerőmű SE a férfi NB I-es kosárlabda bajnokság 5. fordulójában Szombathelyen. A piros-kékek Kámán Tamás és Lorenzo Williams nélkül megszorítani sem tudták vasi riválisukat.

Az első negyedben végig az ellenfél vezetett, de mivel a második periódusban is akadozott a védekezés a paksi csapatnál, állandósult a 4-8 egységnyi különbség, írja a klub honlapja. A nagyszünetben 52:38-at mutatott a tábla. A térfélcsere után minden ott folytatódott ahol az első félidőben abbamaradt, a támadásban továbbra is aktívabb és pontosabb volt a sárga-fekete sereg és a lepattanókat is sokkal jobban szedték a palánkok alatt, míg a spanyol tréner játékosai láthatóan beletörődtek a vereségbe. A következő fordulóban november 3-án szombaton 18 órakor az Albacomp együttesét fogadja az Atomerőmű SE.