Sportos hírek

Első középszakasz mérkőzésén a Kaposvári KK együtteséhez utazott az alapszakasz-győztes Atomerőmű SE kosárcsapata. Rengeteg hibával kosárlabdáztak a felek, a szurkolók mindkét oldalon sokat bosszankodhattak, írta meg a bb1.hu. Az első félidőben nem találták a ritmust a piros-kékek, de a folytatásban már agresszívebben játszottak, és a záró etapban Vaughn, aki 22 pontot szerzett a mérkőzés alatt győzelemre vezette a csapatot (76-84).

A Paksi Kézilabda SE igencsak tartalékos csapata szoros első játékrészt követően a második félidőben nem bírt a Félegyháza KSC parádézó kapusával a Bács-Kiskun megyei regionális kézilabda bajnokság hétvégi fordulójában. Oldal Ottó tréner szerint a gárda végig derekasan küzdött, jól védekezett, ennek ellenére nagyarányú vereség lett a vége (26-17).