Döntetlent játszott az MVM-Paks Felcsúton

Döntetlennel zárult Felcsúton a Puskás Akadémia és az MVM-Paks mérkőzése a labdarúgó OTP Bank Liga negyedik fordulójának pénteki nyitányán, írta meg az MTI. Jól kezdett a Puskás Akadémia, több ígéretes támadást vezetett, s helyzetei közül gyorsan ki is használt egyet. A félidő további részében kiegyenlített volt a játék, mindkét együttes szervezetten futballozott, így komoly gólszerzési lehetőség már csak távoli lövésből adódott a hazaiak előtt.

Nagy lendülettel kezdte a második félidőt a Paks a Pancho Arénéban, de egy ideig csak mezőnyfölényt tudott kialakítani. A játékrész felénél emberhátrányba került a vendégcsapat: Eppelt könyöklésért állította ki a bíró. A hazai együttesnek több esélye volt előnye növelésére, ezekkel azonban nem tudott élni, a Paks viszont nem állt le, és a hajrá elején Könyves révén kiegyenlített. Puskás Akadémia–MVM Paks: 1:1.