Emberhátrányból fordított a Paksi FC

A Paks az utolsó félórában emberhátrányban futballozva nyert 2-1-re a vendég Puskás Akadémia ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 19. fordulójának péntek esti nyitómérkőzésén, írta meg az MTI. Alig történt említésre méltó esemény az első félidőben, amelynek a legnagyobb részében unalmas mezőnyjáték folyt a pályán. Az MTI beszámolója szerint fordulás után sem változott jelentősen a játék képe, ám 17 perc után a Paks emberhátrányba került, ráadásul a szabálytalanság miatt megítélt büntetőből előnyhöz jutott a vendégcsapat. A hazaiak azonban jelentős erőket mozgósítottak az egyenlítésért, majd a maguk javára is fordították a mérkőzést, mégpedig a remeklő Bartha két góljával. Paksi FC-Puskás Akadémia: 2-1.