Győzött a Paksi FC a DVTK ellen

Győzött a Paksi FC a DVTK ellen játszott mérkőzésen az OTP Bank Liga 32. fordulójában, hazai pályán. Paksi FC – Diósgyőri VTK 4:1 (1:0). Góltörténet: A mérkőzés 17. percében Szakály és Balogh kis szöglete után Bukrán védett hatalmasat, de a vendégkapusról kipattanó labdát Windecker visszafejelte a halóba. Aztán a 49. percben egy mértani pontosságú sarokrúgást követően előbb Szabó csúsztatott, majd Gévay fejelt a DVTK kapujába. Az 56. percben Hahn vágott a kapuba egy Bukránról kipattanó labdát, Paksi FC – DVTK 3:0. Az 59. percben Szélpál buktatta a tizenhatoson belül a betörő Vágit, a játékvezető büntetőt ítélt, amit Iszlai értékesített. Paksi FC – DVTK 3:1. A 74. percben mértani pontosságú szöglet: Haraszti beívelését Windecker fejelte védhetetlenül a vendég kapujába. A 90. percben Molnár ugrott ki és Ráczot átemelve a Paks kapujába tette a labdát. Az összefoglalóért ide kattintsanak.