Gólgazdag mérkőzés volt

A Paksi FC a DVSC ellen játszott mérkőzést az OTP Bank Liga 2021/2022 3. fordulójában hazai pályán. Paksi FC – DVSC 3:3 (1:2).

Góltörténet:
27. perc: Ferenczi ugrott ki egy kontrával, és egyedül vezethette kapura a labdát, Nagy mellett elgurítva nem hibázott. Paksi FC – DVSC 0:1

42. perc: Megint adott a PFC egy ajándékkontrát a DVSC-nek, amit köszöntek. A végén Dzsudzsák lőtt tisztán a Paks kapujába. Paksi FC – DVSC 0:2

44. perc: Bognár jobb oldali beadása középen Sajbánt kaszálták el a tizenhatoson belül. Büntetőt kaptunk.
45. perc: Ádám magabiztosan értékesítette a tizenegyest. Paksi FC – DVSC 1:2

50. perc: Sajbán tört be a tizenhatoson belülre a bal oldalon, majd laposan keresztbe lőtte a labdát az érkező Hahnnak, aki a hálóba pofozta azt. Paksi FC – DVSC 2:2

63. perc: Bognár mértani pontossággal lőtte a kapuba a szabadrúgást jó 20 méterről. Paksi FC – DVSC 3:2

73. perc: Nem figyelt a Paks egy jobb oldali beadásnál, majd Ugrai lőtt a kapuba. Paksi FC – DVSC 3:3