Győzött a Paksi FC az MTK Budapest ellen

A Paksi FC az MTK Budapest ellen játszott mérkőzést az OTP Bank Liga 2021/2022 6. fordulójában, hazai pályán. Paksi FC–MTK Budapest 3:2 (2:0).

Góltörténet:
8. perc: Ádám kapott egy labdát a tizenegyes ponton, de háttal a kapunak, nem jött zavarba, dekázott egyet, majd kapura fordult, és a hálóba lőtt. Paksi FC – MTK Budapest 1:0

36. perc: Sajbán ugrott ki egy pontos labdával a jobb oldalon, majd 14 méterről a hálóba vágta. Paksi FC – MTK Budapest 2:0

54. perc: Bognár lapos, jobb oldali beadását Mijovski bravúrral hárította, de a kipattanóra Sajbán ért oda a leghamarabb, és a hálóba tessékelte a labdát. Paksi FC – MTK Budapest 3:0

60. perc: Miovski lőtt a kapuba a bal oldalról…, de a VAR-vizsgálat egy előbbi szabálytalanság miatt érvénytelenítette a vendégek találatát.

70. perc: Grozav értékesített büntetőt. Paksi FC – MTK Budapest 3:1

75. perc: Nem tudott a PFC mit kezdeni egy vendég kontrával, aminek a végén Miovski talált a kapuba. Paksi FC – MTK Budapest 3:2