Győzött a Paks a Ferencváros ellen

A Paksi FC a Ferencvárosi TC ellen játszott mérkőzést az OTP Bank Liga 2022/2023-as bajnokság 26. fordulójában. Paksi FC – Ferencvárosi TC 3:2 (1:1).

Góltörténet:
23. perc: Egy gyorsan elvégzett vendég szabadrúgást követően Zachariassen lépett ki a pálya tengelyében, és vihette egyedül a kapunkra a labdát, sajnos nem hibázott.
Paksi FC – Ferencvárosi TC 0-1

36. perc: Vendég kezezés után büntetőhöz jutottunk, Varga tizenegyesét Dibusz ugyan megfogta, de a kipattanó utáni ismétlés már a kapuban kötött ki.
Paksi FC – Ferencvárosi TC 1-1

55. perc: Vargát könyökölték le a tizenhatoson belül, amiért újabb büntető járt. Gólkirályjelöltünk ezt a tizenegyest már magabiztosan értékesítette.
Paksi FC – Ferencvárosi TC 2-1

56. perc: Szinte a középkezdés után a bal oldalon indult meg a Fradi, majd egy pontos beadást a túloldalon Botka terelt a kapunkba.
Paksi FC – Ferencvárosi TC 2-2

71. perc: Papp maradt tisztán középen, a tizenhatos vonalához közel, majd a felső kapufát érintve a kapuba tekerte a labdát.
Paksi FC – Ferencvárosi TC 3-2

Forrás: paksifc.hu