Kétgólos hátrányból fordított a Paksi FC

A Paksi FC a Kecskeméti TE ellen játszott mérkőzést az OTP Bank Liga 2022/2023-as bajnokság 29. fordulójában. Kecskeméti TE – Paksi FC 2:3 (2:0).

Góltörténet:
10. perc: Egy pontos hazai szöglet után a túloldalon Szalai érkezett üresen, és közvetlen közelről a kapunkba tessékelte a labdát. 1-0

41. perc: Egy újabb sarokrúgás után most Szabó találat a kapunkba, fejjel. 2-0

50. perc: Böde alapvonali cseleit követően lágyan érkezett a labda a hazai kapu elé, amit Varga támadt, és fejjel szépített. 2-1

56. perc: Varga magabiztosan értékesített büntetője után egalizáltunk. Vágó kezezett a tizenhatoson belül, amiért tizenegyes és egy sárga lap járt. A kecskeméti játékosnak ez volt a második sárga lapja, így emberelőnybe is kerültünk. 2-2

90. perc: Böde kapott egy pontos labdát a bal oldalon, a pálya tengelyében meginduló Skirbektől, majd beadását Varga fejelte a kapubaaa! 2-3

Forrás: paksifc.hu