Gulyás Róbert lett az ASE kosárlabda szakosztályának elnöke

Szurkolói ankétra várja a szimpatizánsokat az Atomerőmű SE, az eseményt november 25-én csütörtökön 18.30-kor rendezik a Kiss- Nádas vendéglőben. Az összejövetelen mutatkozik be Gulyás Róbert a kosárlabda szakosztály újonnan kinevezett elnöke, melyen természetesen téma lesz a piros kék klub 21/22-es szereplése is.

Tovább

Felfelé ívelő formában az ASE kosarasai

Három vereséget követően két győzelmet szerzett egymás után az alapszakasz első 5 fordulójában az Atomerőmű SE férfi NB I-es kosárlabda csapata, amely gárda 9. helyen áll a tabellán. A piros kékek formája felfelé ívelő, cél a bajnokság végén a legjobb 8-ba kerülés. Az ASE október 16-án szombaton a Zalaegerszeg együttesét fogadja a Szekszárdi Sportcentrumban.

Tovább