Vereség Kaposvár ellen
64:81-re győzött a Kaposvári KK férfi NB1-es kosárlabdacsapata az Atomerőmű SE ellen. A piros-kékek hazai pályán szenvedtek vereséget, így visszacsúsztak a tabella 13. helyére.
Tovább64:81-re győzött a Kaposvári KK férfi NB1-es kosárlabdacsapata az Atomerőmű SE ellen. A piros-kékek hazai pályán szenvedtek vereséget, így visszacsúsztak a tabella 13. helyére.
TovábbAz őszi szezon gólkirályával, a Paksi FC OTP Bank Liga NB-I-es bajnokságában szereplő csapatának csatárával, Ádám Martinnal beszélget Dallos Tibor a Lelátó január 11-i adásában. A műsorban emellett szó lesz még kosárlabdáról és a Paksi FC információs oszlopáról, mely a Fehérvári úti stadion bejárata mellett található.
Tovább76:75-re győzött az Atomerőmű SE Férfi NB1-es kosárlabda csapata idegenben a Körmend ellen. A piros-kékek a győzelemnek köszönhetően egy pozíciót javítottak a tabellán, jelenleg a tizenkettedik helyen állnak.
Tovább83:82-ra kikapott az Atomerőmű SE férfi NB1-es kosárlabda csapata hazai pályán a Sopron KC ellen. A piros kékek a vereség után továbbra is a tabella 13. helyén állnak. Az Atomerőmű SE legközelebb Körmenden vendégszerepel. A mérkőzést január nyolcadikán rendezik.
Tovább83:74-re kikapott az Atomerőmű SE férfi NB I-es kosárlabda csapata Nyíregyházán a legutóbbi fordulóban. A paksiak 12 játéknapot követően 3-9-es mérleggel a tabella 13. helyén állnak.
TovábbHa kedd, akkor Lelátó! Sportmagazinunkban ezúttal harmadosztályú labdarúgás lesz a téma. Kindl Istvánnal és Szekszárdi Milánnal beszélget Dallos Tibor.
Tovább80:74-re győzött az Atomerőmű SE férfi NB I-es kosárlabda csapata hazai pályán a Debrecen ellen. A piros kékek a szezonban harmadik sikerüket aratták, és egy helyet javítva jelenleg a tabella 13. helyén állnak.
TovábbSportmagazinunkban ezúttal röviden bemutatjuk az Atomerőmű SE új vezetőedzőjét. Petar Mijovic után a stúdióban Krausz Kristóf BMX versenyzővel és édesapjával Krausz Tiborral beszélget az elmúlt félév megmérettetéseiről, köztük az Európa bajnokságon nyújtott teljesítményről Faller Gábor szerkesztő.
TovábbA 39 éves montenegrói szakember Petar Mijovic veszi át a férfi NB I 14., utolsó helyen álló Atomerőmű SE férfi kosárlabda csapatának irányítását – tudatta hivatalos honlapján a piros kék klub szakvezetése november végén. Az együttes az elmúlt hétvégén felkészülési mérkőzésen 20 ponttal legyőzte a Szeged gárdáját, majd bejelentették egy új amerikai játékos szerződtetését.
TovábbSportmagazinunkban ezúttal Kovács Antallal, az ASE elnökével és Gulyás Róberttel, a kosárlabda szakosztály újonnan kinevezett elnökével beszélgetünk jövőbeli terveikről.
Tovább