Megszakította a nyeretlen szériát a paksi férfi kosárlabda csapat
82-73-ra győzött hazai pályán az Atomerőmű SE férfi NBI-es kosárlabda csapata, a Nyíregyháza ellen. A piros kékek a győzelmet követően továbbra is a tabella 14. helyén állnak.
Tovább82-73-ra győzött hazai pályán az Atomerőmű SE férfi NBI-es kosárlabda csapata, a Nyíregyháza ellen. A piros kékek a győzelmet követően továbbra is a tabella 14. helyén állnak.
TovábbA bulgáriai Botevgradban rendezték az Eybel (European Youth Basketball League) közép-európai csoportjának idei első mérkőzéseit. Az Eybel központja Lettország fővárosában, Rigában található, a tizenhárom és tizenhét év közötti kosárlabdázó korosztályok nemzetközi versenyeztetését szervezi. Az Atomerőmű SE nem először vett részt egy ilyen eseményen…
TovábbHa kedd, akkor Lelátó! Sportmagazinunkban ezúttal a kosárvarázs mozgásfejlesztő programról beszélget Nagy Gábor kosárlabda utánpótlás edző, Dallos Tibor, szerkesztővel.
Tovább65:82-re kikapott az Atomerőmű SE férfi NB I.-es kosárlabdacsapata hazai pályán a Falco ellen. A piros-kékek a vereséget követően továbbra is a tabella 14. helyén állnak.
Tovább76:80-ra kikapott az Atomerőmű SE férfi NBI-es kosárlabda hazai pályán a KTE Duna Aszfalt ellen. A piros kékek a vereséget követően a tabella 14. helyén állnak.
Tovább100:79-re kikapott az Atomerőmű SE férfi NBI-es kosárlabda csapata idegenben a SZEDEÁK ellen. A piros kékek a vereséget követően továbbra is a tabella 13. helyén állnak.
TovábbFölényesen nyerte meg az ESZI a diákolimpia Tolna megyei fináléját. Végig az Energetikai Technikum és Kollégium amatőr fiú kosárlabdacsapata állt nyerésre a diákolimpia Tolna megyei döntőjén, amit a Tolna Megyei SZC Ady Endre Technikum és Kollégium csapatával játszott szerdán Pakson. A megmérettetésre négy iskolából érkeztek a megyéből. A döntő két hónap múlva lesz Kecskeméten, amire a paksi kosarasok nagyon készülnek.
TovábbAz ASE csarnok már-már szimbólumává vált, nem csak a kosárlabdának, hanem az Atomerőmű Sportegyesületnek és egy kicsit a városnak is. Egy nagy összefogás történt azért, hogy ezt a csarnokot fel tudjuk újítani, köszönet mindenkinek, aki részt vett a beruházásban, segítette azt – nyilatkozta a csarnokavatón dr. Kovács Antal, az Atomerőmű Sportegyesület elnöke. A létesítményrekonstrukció első üteme mintegy 800 millió forintból valósult meg.
Tovább88-87-re kikapott az Atomerőmű SE férfi NB I-es kosárlabdacsapata idegenben a Zalaegerszeg ellen. A piros-kékek az egypontos vereséget követően továbbra is a tabella 13. helyén állnak.
TovábbHa kedd, akkor Lelátó! Sportmagazinunkban ezúttal hétvégi sportesemények összefoglalói mellett a jégkorcsolyáé lesz a főszerep.
Tovább