Nemzetközi tornán szerepelt az U16

A bulgáriai Botevgradban rendezték az Eybel (European Youth Basketball League) közép-európai csoportjának idei első mérkőzéseit. Az Eybel központja Lettország fővárosában, Rigában található, a tizenhárom és tizenhét év közötti kosárlabdázó korosztályok nemzetközi versenyeztetését szervezi. Az Atomerőmű SE nem először vett részt egy ilyen eseményen…

Tovább

Megnyerte az ESZI a diákolimpia Tolna megyei döntőjét

Fölényesen nyerte meg az ESZI a diákolimpia Tolna megyei fináléját. Végig az Energetikai Technikum és Kollégium amatőr fiú kosárlabdacsapata állt nyerésre a diákolimpia Tolna megyei döntőjén, amit a Tolna Megyei SZC Ady Endre Technikum és Kollégium csapatával játszott szerdán Pakson. A megmérettetésre négy iskolából érkeztek a megyéből. A döntő két hónap múlva lesz Kecskeméten, amire a paksi kosarasok nagyon készülnek.

Tovább

Befejeződött az ASE csarnok első ütemű felújítás

Az ASE csarnok már-már szimbólumává vált, nem csak a kosárlabdának, hanem az Atomerőmű Sportegyesületnek és egy kicsit a városnak is. Egy nagy összefogás történt azért, hogy ezt a csarnokot fel tudjuk újítani, köszönet mindenkinek, aki részt vett a beruházásban, segítette azt – nyilatkozta a csarnokavatón dr. Kovács Antal, az Atomerőmű Sportegyesület elnöke. A létesítményrekonstrukció első üteme mintegy 800 millió forintból valósult meg.

Tovább