Lelátó – 2021.04.27. – Atomerőmű SE
Sportmagazinunkban a hétvége sporteseményei mellett a kosárlabdáé lesz a főszerep. A paksiak idei teljesítményét dr. Kovács Antal ügyvezető és Pavlik Jan szakosztályvezető értékelte.
TovábbSportmagazinunkban a hétvége sporteseményei mellett a kosárlabdáé lesz a főszerep. A paksiak idei teljesítményét dr. Kovács Antal ügyvezető és Pavlik Jan szakosztályvezető értékelte.
TovábbTöbb magyar fiatalt, kevesebb külföldi játékost tervez keretébe a jövőben az Atomerőmű SE férfi NB I.-es kosárlabdacsapata, a sportcsarnok felújítása májusban kezdődhet. A paksiak idei teljesítményét dr. Kovács Antal ügyvezető és Pavlik Jan szakosztályvezető értékelte.
Tovább96:94-re kikapott az Atomerőmű SE férfi NB I.-es kosárlabdacsapata Szegeden a bajnoki negyeddöntő harmadik mérkőzésén, így 3:0-s összesítéssel a Tisza-parti alakulat jutott a legjobb négy közé. A paksiak a 2020/21-es szezonban a 6. helyen végeztek.
TovábbA keddi (04.20.) Naturtex-SZTE-Szedeák elleni vereséget követően a klub és Branislav Dzunic vezetőedző nem kívánják folytatni a közös munkát. A csapat irányítását a szezon végéig Jan Pavlik veszi át…
Tovább92:69-re kikapott a Szegedtől az Atomerőmű SE férfi NB I.-es kosárlabdacsapata a Gesztenyés úti sportcsarnokban a bajnokságban, a legjobb 4 közé jutást lejátszott mérkőzésen. A három győzelemig tartó párharc állása 2:0 a Szeged javára.
Tovább105:83-ra kikapott az Atomerőmű SE férfi NB I.-es kosárlabdacsapata Szegeden a legjobb 4 közé jutásért rendezett párharc első mérkőzésén. A sorozat az egyik fél három győzelméig tart.
TovábbFelkészülési mérkőzésen 85:70-re győzött hazai pályán az Atomerőmű SE férfi NB I.-es kosárlabdacsapata a Sopron KC ellen. A paksi piros-kékek a hétvégén, már a felsőházi rájátszásban, Szegeden lépnek pályára.
TovábbA negyeddöntőkkel megkezdődött a férfi kosárlabda Magyar Kupa Budapesten, a Ludovika Arénában. Az Atomerőmű SE az Egis Körmend csapata ellen, az utolsó párban lépett pályára. Atomerőmű SE – EGIS Körmend 80-86 (14-27, 21-16, 19-21, 26-22)…
TovábbSportmagazinunkban a hétvége sporteseményei mellett a Paksi FC labdarúgócsapat játékosaival beszélgetett Dallos Tibor. Az NB I.-es bajnokságból 7 forduló van vissza, a Paksi FC legközelebb az MTK-t fogadja majd szombaton (04.03.) a Fehérvári úti stadionban.
TovábbA Kaposvár ellen a Gesztenyés úti sportcsarnokban 79:73-ra győzött, így 6. helyen zárta az alapszakaszt az Atomerőmű SE férfi NB I.-es kosárlabdacsapata. A mérkőzés legjobbja a paksi Lóránt Péter volt, aki 35 pontot és 10 lepattanót szerzett.
Tovább