Lelátó – 2019.07.09. – Atomerőmű SE igazolások
Sportmagazinunkban beszámolót láthatnak az Atomerőmű SE kosárlabda szakosztályának friss igazolásairól, valamint a Paksi FC felkészülési mérkőzéseiről.
TovábbSportmagazinunkban beszámolót láthatnak az Atomerőmű SE kosárlabda szakosztályának friss igazolásairól, valamint a Paksi FC felkészülési mérkőzéseiről.
TovábbAlakul az Atomerőmű SE férfi NB I-es kosárlabdacsapatának kerete a 19/20-as szezonra. A piros-kékek az elmúlt napokban két magyar játékost is bejelentettek. A korábbi válogatott Lóránt Péter, valamint Kiss Attila Raúl a következő idényben Pakson játszik, míg Medve Máté után Ruják András is távozott a Gesztenyés úti együttestől.
TovábbSportmagazinunkban beszámolunk a Paksi FC-nél történt vezetőedző-váltásról, valamint Tóth János szakosztályelnök értékeli az Atomerőmű SE férfi NB 1-es kosárlabdacsapatának 2018/19-es szezonját.
TovábbHatodik helyen zárta a 2018/19-es élvonalbeli bajnokságot az Atomerőmű SE férfi kosárlabdacsapata. A teljesítményt Tóth János szakosztályelnök értékelte, valamint a jövőbeli elképzeléseit is ismertette.
Tovább6. helyen zárta a 18/19-es bajnokságot az Atomerőmű SE férfi kosárlabda csapata. A piros kékek a negyeddöntő harmadik mérkőzésén 92:87-re ismét kikaptak a Szolnoktól, így a rivális 3:0-s összesítéssel jutott a legjobb négy közé, a paksiaknak pedig befejeződött az idény.
Tovább103:97-re győzött a Szolnok az Atomerőmű SE a férfi NB I-es kosárlabda bajnokság negyeddöntőjének második mérkőzésén. A három győzelemig tartó párharc állása így 2:0 a Tisza-parti gárda javára.
Tovább83:80-ra kikapott az Atomerőmű SE férfi NB I-es kosárlabda csapata Szolnokon a négy közé jutásért rendezett első mérkőzésen. A három győzelemig tartó párharc állása 1:0 a Tisza-parti együttes javára.
TovábbHatodik helyen került a rájátszásba az Atomerőmű SE férfi NB I-es kosárlabda csapata a 18/19-es szezonban. A paksiak ellenfele a négy közé jutásért a Szolnok lesz, a három győzelemig tartó párharc szombaton a Tisza-parti városban kezdődik.
Tovább92:69-re győzött az Atomerőmű SE férfi NB I-es kosárlabda csapata hazai pályán a Kecskemét ellen a Középszakasz utolsó előtti játéknapján. A piros kékek sikerükkel a rájátszásba kerültek.
Tovább84:72-re kikapott az Atomerőmű SE férfi NB I-es kosárlabda csapata Debrecenben. A paksiak a vereség ellenére maradtak a 7. helyen a Középszakaszban.
Tovább