Beváltotta ígéretét az MVM Paks

Fotó: Molnár Gyula

Rohamozó paksi gárdát ígért Kis Károly a Santa Coloma elleni székesfehérvári találkozón. Az MVM Paks tényleg lerohanta az andorrai együttest, és már a 11. percben megszerezte a vezetést Magasföldi fejes góljával. Nem sokkal később Böde és Bartha is megpróbálta bevenni az andorrai kaput, Magasföldi pedig ismét a kapuba fejelt, ám a bíró lest jelzett. A második gólra egészen a második félidő elejéig kellett várni, amikor ismét Magasföldi volt eredményes. Az andorraiak hiába próbálták felvenni a ritmust, csak a helyzetig jutottak. Nem úgy az MVM Paks: a 76. percben Böde rúgta a harmadikat, a 80.-ban pedig Heffler Norbert testvére passzát váltotta gólra. MVM Paks-Santa Coloma 4:0, így 5:0-s összesítéssel, magabiztosan győzött Kis Károly gárdája az Európa Ligában.