Ismét egál, ötödszörre is megmérkőznek

Fotó: Molnár Gyula

Az ASE számára óriási volt a tét a hétfői meccsen, ennek megfelelően minden játékosával számolhatott Gutierrez vezetőedző, akárcsak a túloldalon Zoran Martics. Két perc alatt 7:0-val indított a Paks, a 17. percben pedig már 29:21-nél a körmendi vezetőedző kért időt, hogy fékezze a hazai rohamokat, írja a BB1.hu. Sok szabálytalanság, nagy küzdelem jellemezte a mérkőzést, de az atomosok könnyedén törték át az indiszponált Körmend falait. A záró felvonás elejét ismét nagyon megnyomta az ASE, így végül biztosan győzött, szerdára hagyva a döntést. Legutóbb 92:88-ra győzött a Körmend az Atomerőmű SE ellen a felsőházi rájátszás negyeddöntőjének harmadik mérkőzésén. Most a negyediken 75:60-ra az ASE győzedelmeskedett, így a három győzelemig tartó párharc állása 2:2.