Paksi sportoló képviseli hazánkat Rómában

Forrás: ase.hu

Éremeső az Atomerőmű Sportegyesületnél: szeptember első napjaiban Győrben a Felnőtt és Ifjúsági Maraton Válogatóversenyen Kiszli Vanda és Hagymási Réka 26 kilométeren második helyezést ért el a páros felnőtt korosztályban, emellett Kiszli Vanda ugyanezen a távon egyéniben is a dobogó harmadik fokára állhatott. A szép eredményeknek köszönhetően szeptember 21-23. között Rómában a Kajak-kenu Maraton Világbajnokságon U23-as korosztályban K-1 26 km-en, illetve K-2 női felnőtt 26 km-en ők képviselik Magyarországot és az Atomerőmű Sportegyesületet. A lányok mellett Boros Gergely is sikerrel szerepelt augusztus végén Kazanban, ahol az Egyetemi és Főiskolai Világbajnokságon K-2 és K-4 200 méteren is második helyet szerzett. Nem csak a kajak-kenusoknak volt jó a széljárás az utóbbi napokban, Baján az U23-as Országos Bajnokságon Kiss Norbert (-73 kg) cselgáncsos a legjobbnak járó elismerést hódította el.