Gyutai Adrián a mogyoródi motoros akadémia arca

Fotó: Paksi Hírnök archív

Egy éves szerződést kötött a Tomracing Motorsport Team versenyzőjével, Gyutai Adriánnal a Hungaroring területén található Groupama Garancia Vezetéstechnikai Centrum: edzéslehetőséggel és tesztelésekkel segítik a paksi motorost a minél eredményesebb szereplés érdekében, írja az f1-live.hu. A sportoló tavaly eddigi pályafutása legeredményesebb idényét zárta úgy, hogy a 125 GP-ből fellépett a Superstock 600-as kategóriába. A 23 éves motoros nagy fölénnyel nyerte meg a magyar bajnokságot, az Alpok Adria és az IMRC nemzetközi sorozatokban pedig a második helyen végzett. Egyedüli magyarként vehetett részt az október eleji Európa-bajnokságon a spanyolországi Albacete-ben, ahol a két pontot érő 14. pozícióban zárt. Az eredményeknek köszönhetően ő kapta meg a 2013 legeredményesebb gyorsasági motorversenyzője díjat. Gyutai Adrián nem csupán a szerződésnek örülhet, ő lett a mogyoródi pálya motoros akadémiájának hivatalos arca is.