Labdarúgás: döntetlen Kecskeméten

Az egy félidőn keresztül emberhátrányban játszó Paks döntetlen ért el Kecskeméten az OTP Bank Liga 25. fordulójának szombati játéknapján. A Magyar Távirati Iroda beszámolója szerint az első félidőben egyik csapat sem tudta az akaratát érvényesíteni. A második félidő elején Kesztyűs durván Kitlbe rúgott, amiért a játékvezető kiállította. A tíz játékosra fogyatkozó vendégcsapat azonban nem állt be védekezni, és egy beadás után a Kecskemétről Paksra igazolt Balázs a hálóba lőtt. Kitl aztán egy jól helyezett távoli lövéssel egyenlített. A Kecskemét játékosai ezután mindent elkövettek a győztes gól megszerzéséért, Bebeto kétszer is a kapussal állt már csak szemben, de mindkét ziccer kimaradt. Kecskeméti TE – Paksi FC: 1-1.