Nem sikerült a pontszerzés Mezőkövesden

Kikapott a Paksi FC a Mezőkövesd elleni mérkőzésen az OTP Bank Liga 14. fordulójában, idegenben.

Góltörténet:
20. perc: Karnitski lőtt tisztán, 18 méterről a vendég kapujába. Mezőkövesd Zsóry FC – Paksi FC 1 – 0
37. perc: Ádám értékesített magabiztosan büntetőt. Mezőkövesd Zsóry FC – Paksi FC 1 – 1
39. perc: Besirovicot hagyta a Paks egyedül a tizenhatoson belül, aki laposan a kapuba lőtt. Mezőkövesd Zsóry FC – Paksi FC 2 – 1
59. perc: Vutov emelte át Hegedüsön egy eladott labda után a bal oldalról. Mezőkövesd Zsóry FC – Paksi FC 3 – 1
57. perc: Bertus szögletét Ádám fejelte a kapuba. Mezőkövesd Zsóry FC – Paksi FC 3 – 2
79. perc: Egy szöglet után Pillár lőtt a kapuba. Mezőkövesd Zsóry FC – Paksi FC 4 – 2
90+2. perc: Bognár lőtt 18 méterről a kapuba. Mezőkövesd Zsóry FC – Paksi FC 4 – 3

Mezőkövesd Zsóry FC – Paksi FC 4:3 (2:1). Részletes összefoglalóért ide kattintsanak.

Fotó: paksifc.hu