Győzött a PFC Zalaegerszegen

Forrás: paksifc.hu

A Paksi FC a ZTE FC ellen játszott mérkőzést az OTP Bank Liga 2021/2022 7. fordulójában, idegenben. ZTE FC–Paksi FC 2:5 (0:2).

Góltörténet:
15. perc: Bognár passzolt zseniálisan Baloghnak, aki szenzációsan ugratta ki Ádámot a pálya tengelyében, aki aztán a zalai kapus mellett elgurítva a labdát nem hibázott. ZTE FC–Paksi FC 0-1

38. perc: Egy szép szögletvariáció után a túloldalról Szélpál kapu elé visszafejelt labdáját Serafimov lőtte a kapuba. ZTE FC–Paksi FC 0-2

51. perc: Spoljaric lőtt a kapunkba egy szöglet után. ZTE FC–Paksi FC 1-2

53. perc: Szélpál cselezett a jobb oldalon egészen az alapvonalig, majd laposan tette középre a labdát, ahol Kinyik érkezett, és könyörtelenül a hálóba vágta a labdát. ZTE FC– Paksi FC 1-3

58. perc: Ismét Bognár adott kulcspasszt Baloghnak, aki aztán megszerezte a negyedik gólt is. ZTE FC–Paksi FC 1-4

84. perc: Ismét Szélpál cselezgetett a jobb oldalon, majd középre tálalt Szabó B.-hez, aki egy cselt követően a hálóba lőtt. ZTE FC–Paksi FC 1-5

90+2.perc: Büntetőt ítéltek a hazaiaknak, Spoljaric értékesítette a tizenegyest. ZTE FC–Paksi FC 2:5