Gólgazdag mérkőzésen döntetlen

Forrás: paksifc.hu

A Paksi FC a Budapest Honvéd ellen játszott mérkőzést az OTP Bank Liga 2022/2023. bajnokság 3. fordulójában. Budapest Honvéd – Paksi FC 3:3 (2:0).

Góltörténet:

14. perc: Lukic értékesített tizenegyest. Budapest Honvéd – Paksi FC 1:0
(13. perc: Vas buktatott a tizenhatoson belül, a játékvezető pedig befújta a büntetőt.)

20. perc: Lukic újabb tizenegyest értékesített. Budapest Honvéd – Paksi FC 2:0
(19. perc: Tizenhatoson belüli kezezésért újabb büntetőt ítéltek a hazaiak számára.)

54. perc: Haraszti tekert tűpontosan középre egy szabadrúgást, amire Varga érkezett pontosan… Budapest Honvéd – Paksi FC 2:1

57. perc: Ismét Haraszti végzett el több mint kiválóan egy szabadrúgást a jobb oldalról. Varga érkezett, és a hálóba bólintotta a labdát. Budapest Honvéd – Paksi FC 2:2

73. perc: Kerezsi talált a Paks kapujába egy szöglet után a tizenhatos vonalról. Budapest Honvéd – Paksi FC 3:2

90+5. perc: Varga könyörtelenül bevágta a tizenegyest. Budapest Honvéd – Paksi FC 3:3
(90+5. perc: Sajbánt rántották le a tizenhatoson belül, a játékvezető pedig befújta a büntetőt.)