Újabb három pontot szerzett a Paksi FC

A Paksi FC a MOL Fehérvár FC ellen játszott mérkőzést az OTP Bank Liga 2022/2023 bajnokság 23. fordulójában. Paksi FC – MOL Fehérvár FC 2:1 (1:1).

Góltörténet:

30. perc: Szabó indult meg a bal oldalon, majd középre ívelt Vargának, aki jobbra tette Windeckernek, középpályásunk pedig pár másodperccel később gólgyárosunk fejére emelte a labdát. Mintaszerű támadás volt, melynek a végén Varga immáron a tizenhatodik találatát szerezte az idei kiírásban. Paksi FC – MOL Fehérvár FC 1 – 0

45+1. perc: Simon jött ki rosszul a kapujából, amit Schön használt ki, és egalizált. Paksi FC – MOL Fehérvár FC 1 – 1

56. perc: Hahnnak tapostak oda a tizenhatoson belül, amiért teljesen egyértelműen büntető járt. Varga magabiztosan értékesítette a tizenegyest. Paksi FC – MOL Fehérvár FC 2 – 1

Forrás: paksifc.hu