Gólgazdag mérkőzés volt

Győzött a Paksi FC a Puskás Akadémia FC ellen az OTP Bank Liga 10. fordulójában, hazai pályán. Paksi FC – Puskás Akadémia FC 6:2. (3:1) A részletes összefoglalóért ide kattintsanak.

Góltörténet:
12. perc: Bognár mértani pontos szögletét Hahn pofozta a kapuba.
Paksi FC – Puskás Akadémia FC 1 – 0

15. perc: Bognár végzett el újból egy veszélyes szögletet, amit a vendégek még hatástalanítani tudtak, majd a kipattantót Balogh lőtte vissza, ami felpattant, a védők tétlenkedtek, amit Hahn használt ki.
Paksi FC – Puskás Akadémia FC 2 – 0

19. perc: Bertus tekert a kapu elé egy szabadrúgást a jobb oldalról, a tizenhatos vonalától, amit Hahn bólintott a kapuba.
Paksi FC – Puskás Akadémia FC 3 – 0

27. perc: Baluta talált a hazaiak kapujába
Paksi FC – Puskás Akadémia FC 3 – 1

49. perc: Szabó forgatott át pontosan a bal oldalról a jobbra, ahol Haraszti fejelte középre a labdát az érkező Hahnnak, aki köszönte, lekezelte, majd a kapuba vágta a labdát!
Paksi FC – Puskás Akadémia FC 4 – 1

52. perc: Bognár húzta meg a jobb oldalon Haraszti zseniális labdája után, majd Bogesz lőtt a hálóba.
Paksi FC – Puskás Akadémia FC 5 – 1

82. perc: Haraszti – Nagy összjáték a bal oldalon, majd tízes számú játékosunk kiválóan tette középre a labdát, ahol Ádám robogott, és lőtt a kapuba védhetetlenül.
Paksi FC – Puskás Akadémia FC 6 – 1

85. perc: Antonio lőtt a Paks kapujába egy erősen lesgyanús szituáció után.
Paksi FC – Puskás Akadémia FC 6 – 2