Az Újpest nyerte a mérkőzést

A Paksi FC az Újpest FC ellen játszott mérkőzést az OTP Bank Liga 2022/2023-as bajnokság 27. fordulójában. Újpest FC – Paksi FC 3:2 (2:1).

Forrás: paksifc.hu

Góltörténet:

8. perc: Goure talált a kapunkba 11 méterről, miután nem tudtunk felszabadítani egy veszélyes, a bal oldalról induló hazai támadást követően. 1:0

29. perc: Hahn lépett ki egy Varga-csúsztatásra, majd ütközött a kapujából kirontó újpesti kapussal, amiért a Vad II. játékvezető büntetőt ítélt. Varga magabiztosan értékesítette a tizenegyest a 31. percben. 1:1

45+3. perc: Heinz érkezett a kapunk elé középen, tisztán egy bal oldali szabadrúgást követően, és lőtt a kapunkba a félidő utolsó momentumaként… 2:1

52. perc: Varga fejelt a kapuba egy tűpontos sarokrúgást. 2:2

83.perc: Papp-szabálytalanság után jutott büntetőhöz az Újpest. Antonov értékesítette a tizenegyest a 84. percben. 3:2