Győzelem a Nyíregyháza elleni mérkőzésen
A férfi kosárlabda NB I/A csoportjának alsóházában ma (04.13.) hétközi fordulóra került sor, az Atomerőmű SE csapata a Nyíregyháza csapatához látogatott. A légiósok közül ezúttal Goins kapott pihenőt. Hübner-Nyíregyháza BS – Atomerőmű SE 67-73 (20-21, 11-22, 13-10, 23-20)…
Tovább







