Magyarországra érkezik a NAÜ főigazgatója
A Nemzeti Fejlesztési Minisztérium Kovács Pál államtitkár által tolmácsolt meghívásának eleget téve június végén látogat Yukija Amano főigazgató. A találkozó
TovábbA Nemzeti Fejlesztési Minisztérium Kovács Pál államtitkár által tolmácsolt meghívásának eleget téve június végén látogat Yukija Amano főigazgató. A találkozó
TovábbVietnami delegáció látogatott tegnap a paksi atomerőműbe. Ezt megelőzően Kovács Pál klíma- és energiaügyért felelős államtitkár fogadta a vietnami oktatási
TovábbAzért van szükség ilyen múzeumra, hogy tudományos megalapozottsággal lehessen tájékoztatni az embereket az atomenergia hasznosságáról és fontosságáról, fogalmazott Pálinkás József
Tovább1966. december 28-án a magyar és a szovjet kormány egyezményt kötött arról, hogy a Szovjetunió részt vesz „atomerőműnek a Magyar
TovábbTestvértelepülésünk alpolgármestere, Lukács László március 1-jén, csütörtökön 10 órakor tesz állampolgársági esküt a városháza kis házasságkötő termében feleségével és két
TovábbHarmadízben veti alá magát teljes körű WANO-partnervizsgálatnak a paksi atomerőmű. Az Atomerőműveket Üzemeltetők Világszövetsége különböző nemzetiségű szakemberekből álló vizsgáló csoportja
TovábbA Dunát kedden reggel 60-70 százalékban jég borította Paksnál. A Vízügyi és Környezetvédelmi Központi Igazgatóság tájékoztatása szerint a következő napokban
TovábbÁtvette kinevezési okmányát Schmitt Pál köztársasági elnöktől és ünnepélyesen letette az esküt kedden a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium új államtitkára, Kovács
TovábbEgy paksi kötődésű szakember, Kovács Pál eddigi helyettes államtitkár váltja február 1-jével a megbízatásáról tavaly év végével lemondó Bencsik Jánost
TovábbAz erőmű bővítésének előkészítésére vonatkozó adatok kiadására kötelezte a Paksi Atomerőmű Zrt.-t a Szekszárdi Városi Bíróság. Az ítélet nem jogerős.
Tovább