Közmeghallgatás lesz az új üzemeltetési ciklus bevezetéséről
Közmeghallgatást tart az Országos Atomenergia Hivatal (OAH) „A 15 hónapos üzemeltetési ciklus engedélyezési eljárása a paksi atomerőmű 1-4. blokkjain” tárgyú
TovábbKözmeghallgatást tart az Országos Atomenergia Hivatal (OAH) „A 15 hónapos üzemeltetési ciklus engedélyezési eljárása a paksi atomerőmű 1-4. blokkjain” tárgyú
TovábbKik számára szeretné biztosítani az átláthatóságot az atomerőmű vezetőinek tervezett leváltásával, és mi alapján született ez a döntés? – kérdezte
Tovább– Egyértelműen kijelenthető, hogy a magyar hatóság szakemberei elkötelezettek a nukleáris biztonság garantálása mellett mind az atomenergia alkalmazása, mind a
TovábbA kettes blokk középső tápszivattyújának csapágya megszorult, az olajvezeték tömítése megsérült a paksi atomerőműben – ez volt az alapfeltételezése annak
TovábbTárgyilagos, konstruktív volt Süli János szerint az a megbeszélés, amit szerdán folytatott Lázár Jánossal. Paks város polgármestere arról számolt be,
TovábbElismerést kapott az MVM Paksi Atomerőmű Zrt. és az Országos Atomenergia Hivatal (OAH) az elmúlt három évben végzett munkájáért azon
TovábbPakson, a leendő blokkok építési területén jártak kedden délután az orosz fővállalkozó Atomsztrojexport – Nyizsnij Novgorodi Atomenergoprojekt (ASE-NIAEP) vezetői, képviselői.
TovábbNukleáris területen dolgozó kommunikációs szakemberek számára szervezett háromnapos workshopot az atomerőmű látogatóközpontjának kollektívája a WANO moszkvai központjával közösen. Simon Zoltán,
TovábbÁtkerült az asztal másik oldalára Süli János. Mint mondta, korábban az atomerőmű vezérigazgatójaként hallgatta, most első ízben ő tartotta a
TovábbA bővítésről akkor lehet érdemben állást foglalni, dönteni, ha valaki lát egy működő atomerőművet – fogalmazott Horváth Kálmán Tolna megyei
Tovább