Most is egy megnyert meccs ment el
A pécsi fiaskó után újabb idegenbeli mérkőzést játszott az Atomerőmű SE NBI/A-s férfi kosárlabdacsapata, a közvetlen rivális Kecskemét otthonában léptek pályára Medvéék. KTE-Duna Aszfalt – Atomerőmű SE 83-80 (20-19, 23-26, 14-17, 26-18)…
Tovább






